Dräger Alcotest 5000

12 990,00 Kč
S DPH

Přístroj Dräger Alcotest® 5000 pro profesionální použití umožňuje uživatelům provádět rychlé a přesné dechové zkoušky na alkohol.

Počet
Poslední kus skladem

 • Tester je před odesláním otestován a zkalibrován Tester je před odesláním otestován a zkalibrován
 • 12 měsíců od zakoupení, kalibrace zdarma pro značky AlcoForce a GTX 12 měsíců od zakoupení, kalibrace zdarma pro značky AlcoForce a GTX

Dräger Alcotest® 5000

​Dräger Alcotest® 5000 je profesionální přístroj pro detekci alkoholu v dechu. Velmi rychlá analýza dechu vám umožní provést velký počet dechových zkoušek v krátkém čase. Speciální trychtýřový náustek omezuje zpětné proudění vydechovaného vzduchu na minimum a předchází tak riziku přenosu infekce na další testované subjekty.

Maximální kontrola v minimálním čase pomocí našeho vůbec nejrychlejšího analyzátoru alkoholu v dechu

Přístrojem Alcotest® 5000 můžete za minutu otestovat až 12 lidí, abyste určili, zda požili alkohol, nebo ne. Testování velkého množství lidí na intoxikaci v krátkém čase představuje zvláště pro policii a pro profesionální bezpečnostní služby velkou výzvu: například během masových akcí, při kontrolách vstupu na pracoviště, na stadionech, ve vstupních bodech pro veřejnou dopravu a při bezpečnostních kontrolách na letištích. V případě pozitivního výsledku testu je v případě potřeby možné zjistit přesnou hladinu alkoholu v krvi měřením pomocí přístrojů pro průkazné měření alkoholu v dechu Dräger.

Vysoce přesné, rychlé testování na alkohol s hygienickým bezkontaktním náustkem

​Test na alkohol se uskutečňuje bez potřeby tělesného kontaktu se subjektem testu. Není třeba nasazovat a odstraňovat náustky. Postačí, aby subjekt jednoduše foukl do trychtýřového náustku. Svou jedinečnou konstrukcí brání bezkontaktní trychtýřový náustek pro Dräger Alcotest 5000 zpětnému proudění vzduchu vydechovaného subjektem a vdechnutí jakýchkoli patogenů od předchozích subjektů testu. Po použití lze bezkontaktní trychtýřový náustek snadno vyměnit, čímž je zajištěna hygiena při používání.

Testování na alkohol s jednoduchým provozem a přehledem

​Se svým snadným, jednotlačítkovým ovládáním pomocí tlačítka OK je Alcotest 5000 nejnovější generací osvědčených přístrojů Dräger na testování přítomnosti alkoholu v dechu. Pomocí dvou dalších tlačítek se šipkami se můžete v menu snadno navigovat a například zobrazit poslední výsledky testů, resetovat počítadlo testů, zkontrolovat nejbližší naplánované datum kalibrace nebo nastavit menu do jiného jazyka. Pokyny pro postup testu jsou jazykově neutrální a snadno pochopitelné díky symbolům na displeji.

Testování alkoholu v dechu na dálku

​Není-li testující a subjekt blízko sebe (například v případě řidiče sedícího v kabině kamionu), nabízí Alcotest 5000 na zadní straně ¼"závit pro připevnění standardní selfie tyče. To urychluje proces testování na přítomnost alkoholu v dechu.

Alcotest 5000 provede na jednu sadu baterií více než 5000 testů, a to aktivně (subjekt testu aktivně fouká do připojeného trychtýřového náustku) a/nebo pasivně (například měření alkoholu v okolním vzduchu nebo alkoholu v potravinách).

Proč zvolit Dräger Alcotest® 5000?

 • Velký podsvícený grafický LCD displej
 • Elektrochemické čidlo – Fuel Cell
 • Náustek s omezením zpětného toku vzduchu
 • 12 měření za minutu
 • 2 diody pro rychlou orientaci
 • paměť měřeníBalení obsahuje:

 • Alkohol tester Dräger Alcotest 5000
 • pouzdro
 • 3ks bezkontaktních náustků
 • náhradní baterie
 • poutko na zápěstí
 • Návod

Parametry

Druh senzoru
Elektrochemický senzor
Rozsah a přesnost zobrazovaného měření
nezobrazuje hodnotu, pouze negativní do 0,06 ‰ nebo pozitivní při vyšší hodnotě
Kalibrace
Ano, v servisu
Vyžaduje náustek
Ano
Napájení
1 baterie CR123A
Hmotnost
245g s bateriemi a náustkem
rozměry výrobku (š./v./hl.)
63x219x41

Specifické reference

15 other products in the same category