O NÁS

E-Shop Alkozona.cz - Prodej alkohol testerů, nabízíme certifikované, kvalitní alkohol testery jejichž účelem je přesná a spolehlivá detekce množství alkoholu v dechu. Nabízíme široké spektrum digitálních alkohol testerů jak pro osobní,  tak pro profesionální využití. Zajišťujeme veškerý záruční i pozáruční servis alkohol testerů.

Na většinu alkohol testerů vlastníme ochranné známky a jsme jejich výhradním distributorem. Naše alkohol testery splňují výjimečně vysoké normy platné v ČR nebo EU.

Nabízíme alkohol testery značkové s certifikáty pro použití v EU. V naší nabídce naleznete jak alkohol tester pro domácí použití, tak také kvalitní policejní alkohol testery pro profesionální použití ve firmách a státní správě. Na všechny námi nabízené alkohol testery zajišťujeme záruční, pozáruční servis a kalibraci.

 

PROČ ZVOLIT ALKOZONA.CZ?

Alkozona.cz:

- poradenství pro alkohol testery,

- příjem objednávek alkoholtesterů e-mailem a telefonicky,

- reklamace a zajištění servisu nebo kalibrace alkohol testerů u nás zakoupených,

- značkové a certifikované alkoholtestery,

- profesionální servis alkohol testerů v naší kalibrační laboratoři,

- je výhradním distributorem značky AlcoForce v České republice.

 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS JE NAŠÍ PRIORITOU

Naším posláním bylo vždy poskytovat vysoce kvalitní zákaznický servis. Jsme tu pro Vás! Alkozona.cz má vyškolený personál zákaznického servisu. Naši zaměstnanci poskytnout pomoc, pomoc při výběru nejoptimálnější alkohol tester. Vždy odpovídat nabídku je soustředěný a individuálních potřeb zákazníka.

Poskytování spolehlivých informací a komplexní odpovědi na dotazy zákazníků je doménou našich zaměstnanců.POSLÁNÍ

Naším posláním je především poskytovat nejvyšší kvalitu produktů a služeb. Chceme také, aby co nejvíce poskytovat informace a vzdělávat své diváky o využití alkohol testery, skladování vybavení a údržbu. Šířením znalostí o alkohol testeru chceme postarat o zlepšení bezpečnosti silničního provozu. Co se týče propagace znalostí o alkohol testeru ochotně spolupracovat s našimi distributory a hlavních značek.

Adresa:

Alkozona.cz
Ulice Kolbenova 610/26, Vysočany, 190 00 Praha 9 Česká republika

Otevření:

Pondělí - pátek 10:00 - 18:00

Tel. +420774411547

info@alkozona.cz