Na co se zaměřit při výběru alkohol testeru ?


Zvláštní pozornost věnujte výrobci nebo distributorovi přístroje. Kvalitní společnosti mají své vlastní kalibrační laboratoře. Před nákupem byste měli určit, zda potřebujete vybavení pro sporadické, pravidelné nebo dokonce hromadné použití k testování mnoha lidí, např. kontrola zaměstnanců vaší firmy.Alkohol testery pro osobní použití a malé firmy

Pokud budete používat alkohol tester sporadicky, několikrát do roka, můžete používat levnější polovodičový alkohol tester, avšak nezapomeňte na pravidelné kalibrace. Doporučujeme GTX Smart za 999 Kč.

Pokud hledáte spolehlivé zařízení pro osobní použití a častejší kontrolu doporučujeme AlcoForce Master nebo GTX Original za 1999 Kč.

Pro malé firmy s použitím do 50 měření měsíčně a pro profesionální řidiče doporučujeme GTX Spectrum za 2099 Kč, AlcoForce Professional, Prime nebo Galaxy.


Profesionální alkohol testery do firem a pro hromadná měření

Ve firmách nikdy nepoužívejte polovodičové testery. Tato technologie dokáže chybně indikovat alkohol i u střízlivé osoby, np. po požití kávy, energetického nápoje, žvýkačky nebo po cigaretě.

Do firem nakupujte pouze profesionální alkohol testery s elektrochemickými čidly.

V menších firmách, kde potřebujete mít alkohol tester pouze pro případ úrazu, nebo jako občasnou kontrolu, doporučujeme AlcoForce Galaxy za 2999 Kč.


Pro časté použivání alkohol testeru okolo 100 měření měsíčně doporučujeme AlcoForce Cobra za 6499 Kč nebo zařízení značky Drager.

Pakliže budete používat tester pro častá a hromadná měření, nejlepší volbou pro Vás bude beznáustkový alkohol tester AlcoForce Raptor za 8999Kč. Díky této metodě měření ušetříte několik tisic korun za náustky ročně.
Pravidla správného použivání alkohol testeru


Kdy a proč kalibrovat alkohol tester?


Porovnání polovodičových a elektrochemických alkohol testerů