Dräger Alcotest 7510

36 600,00 Kč
S DPH

Alcotest® 7510 umožňuje provedení dechové zkoušky pro jakoukoli aplikaci a je zařazen na seznamu výrobků splňujících požadavky Národní asociace pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA CPL) jako průkazný tester dechu. V České republice je přístroj schválen Českým metrologickým institutem pod značkou typu: TCM 144/08 - 4644 jako stanovené měřidlo.

Počet
Poslední kus skladem

 • Tester je před odesláním otestován a zkalibrován Tester je před odesláním otestován a zkalibrován
 • 12 měsíců od zakoupení, kalibrace zdarma pro značky AlcoForce a GTX 12 měsíců od zakoupení, kalibrace zdarma pro značky AlcoForce a GTX

Dräger Alcotest 7510

Ergonomický design

Alcotest® 7510 je kompaktní a robustní ruční přístroj, který je díky svému speciálnímu ergonomickému designu vhodný pro použití praváky i leváky. Neklouzavé pryžové pouzdro zabezpečuje optimální uchopení.

Transflexivní displej

Přístroj má zabudovaný inovační transflexivní LCD displej s vysokým rozlišením. Podsvícený displej zobrazuje jasné, nezkrácené a volitelně vícejazyčné zprávy o výsledcích zkoušek tak, aby jejich čitelnost byla zaručena za jasného slunečního svitu i v naprosté tmě. Kromě toho je přístroj pro další podporu zobrazování informací osazen ještě třemi svítícími LED kontrolkami.

Detekce alkoholu v ústech

Alcotest® 7510 je prvním ručním detekčním přístrojem, schopným detekovat alkohol v ústech! Tento technologický pokrok je umožněn díky použití piezoelektrického aktivátoru, který je součástí tohoto nového zkoušecího systému.

Vysoká flexibilita

Dräger Alcotest® 7510 lze okamžitě použít v jakémkoli prostředí. Flexibilní správa dat, velká kapacita paměti a možnost bezdrátového přenosu dat do mobilní tiskárny Dräger nebo do počítače, to vše umožňuje snadné přizpůsobení se vnitrostátním i mezinárodním specifikacím. Díky snímači okolního tlaku přístroj při provádění testů na suché plyny automaticky kompenzuje veškeré okolní barometrické podmínky.

Nejmodernější technologie senzorů

Protože je Alcotest® 7510 nejnovější z technologické řady senzorů Dräger, zaručuje krátké intervaly mezi zkouškami a přesné měření. Vestavěné topné tělísko zabraňuje kondenzaci a zajišťuje rychlé a přesné měření dokonce i při teplotách pod bodem mrazu. Palivový článek Dräger reaguje konkrétně na alkohol a zaručuje nepřekonatelnou dobu reakce i obnovení.

Hygienický a bezpečný

Přístroj splňuje nejpřísnější hygienické požadavky. Sterilní náustek na jedno použití je osazen speciálním chráničem k zajištění bezpečné vzdálenosti mezi rukou operátora a ústy zkoušené osoby. Pro dodržení maximální hygieny má Alcotest® 7510 speciální mechanismus na odhazování náustku. Nástavec pro náustek je kvůli snadnému nasazení náustku i v úplně tmě osvětlen.

Technologie GPS

Alcotest® 7510 disponuje modulem GPS pro přesný záznam geografické polohy místa provádění dechové zkoušky. Po vložení těchto souřadnic do centrálního počítače dokáže správce vytvořit mapu, zobrazující hustotu zadržení v souvislosti s řízením pod vlivem alkoholu. Tato technologie dále umožňuje přesné určení místa, kde byla zkouška provedena – pro možné administrativní zpracování konkrétních kontrol řízení pod vlivem alkoholu.

Proč zvolit Dräger Alcotest® 7510?

 • Paměť na posledních 5.000 měření
 • Elektrochemické čidlo – Fuel Cell
 • Možnost komunikace s PC prostřednictvím programu AlcoView
 • Zabudované hodiny s reálným datem a časemBalení obsahuje:

 • Alkohol tester Dräger Alcotest 7510 - verze firmware bez typové certifikace pro ČMI
 • Náustky - 3ks
 • CD se softwarem
 • USB kabel
 • Praktické poutko
 • Kufřík
 • Návod v českém jazyce
Alkohol tester

Parametry

Druh senzoru
Elektrochemický senzor
Rozsah a přesnost zobrazovaného měření
0,00 - 5,00 promile
Kalibrace
Ano, v servisu
Vyžaduje náustek
Ano
Napájení
4 x AA alkalická
Hmotnost
430g s bateriemi
rozměry výrobku (š./v./hl.)
90x185x45

Specifické reference

15 other products in the same category