Alkohol tester AlcoForce PROFESSIONAL 2.0

2 799,00 Kč
S DPH

Alkohol tester s moderním elektrochemickým čidlem a zárukou 3 roky.

Počet
na skladě

  • Tester je před odesláním otestován a zkalibrován Tester je před odesláním otestován a zkalibrován
  • 12 měsíců od zakoupení, kalibrace zdarma pro značky AlcoForce a GTX 12 měsíců od zakoupení, kalibrace zdarma pro značky AlcoForce a GTX

ALCOFORCE PROFESSIONAL 2.0: ALKOHOL TESTER S MODERNÍM ELEKTROCHEMICKÝM SENZOREM

Senzor je srdcem každého alkohol testeru, který určuje jeho přesnost, a proto v AlcoForce Professional 2.0 nejsou žádné kompromisy. Používá nejmodernější elektrochemický senzor "Full Platinum", jehož elektrody jsou vyrobeny výhradně ze skutečné platiny, aby byla zajištěna odolnost a stabilita senzoru. Senzory "Full Platinum" se používají při výrobě nejlepších alkohol testerů, určených pro uniformované složky po celém světě. Vybavíte-li se přístrojem AlcoForce Professional 2.0, vstoupíte do "Ligy mistrů", kde jsou kvalita a výsledky vždy na prvním místě.

SNADNO ČITELNÉ VÝSLEDKY

Displej přístroje AlcoForce Professional 2.0 usnadňuje čtení výsledků i nezkušeným uživatelům. Barva displeje se změní na červenou, pokud koncentrace alkoholu v krvi překročí povolený limit - 0,2 promile.

DESIGNOVÉ POUZDRO

Kromě pokročilé technologie a snadného používání vyniká přístroj AlcoForce Professional 2.0 také elegantním designem. Jednoduché pouzdro a barvy charakteristické pro značku AlcoForce mu dodávají vkusný vzhled.

ZÁRUKA VÝROBCE 3 ROKY

Jsme přesvědčeni o vysoké kvalitě našeho výrobku, a proto garantujeme 3 roky klidu a plné ochrany včetně bezplatných oprav a výměn součástí a nákladů na vrácení alkohol testeru ze servisu. V kombinaci se speciální nabídkou bezplatné kalibrace má každý uživatel AlcoForce Professional 2.0 plnou podporu a profesionální péči. Navíc vám zaručujeme, že při správném používání, o kterém se dočtete v podrobné uživatelské příručce, vám bude alkohol tester AlcoForce Professional 2.0 poskytovat spokojenost ještě mnoho let po skončení záruky.

KALIBRACE POUZE PO JEDNOM ROCE POUŽÍVÁNÍ

Kalibrace v autorizovaném servisním středisku je nezbytná pro každý alkohol tester. Pouze při pravidelné kalibraci bude přístroj vykazovat přesné a spolehlivé výsledky. Alkohol tester AlcoForce Professional 2.0 vyžaduje kalibraci pouze po 12 měsících používání nebo po 600 měřeních. Každý zákazník, který si alkohol tester zakoupí, má nárok na jeden rok kalibrací zdarma. Nezapomeňte před tímto datem zaslat alkohol tester do servisu AlcoForce a bude vám vrácen zcela zdarma.

ŠIROKÝ ROZSAH MĚŘENÍ

V některých situacích může být koncentrace alkoholu v krvi velmi vysoká. Proto má alkohol tester AlcoForce Professional 2.0 široký rozsah měření od 0,0 do 3,0 promile. Nezapomeňte však, že alkohol tester není určen pro zábavu a neměli byste foukat bezprostředně po požití alkoholu jen proto, abyste vyzkoušelí zda funguje.

VYSOCE PŘESNÝ PŘÍSTROJ ALCOFORCE PROFESSIONAL 2.0

AlcoForce Professional 2.0 je výsledkem dlouholeté práce a zkušeností inženýrů společnosti AlcoForce. Použité technologie zaručují vysoce přesné výsledky. Při obsahu alkoholu 0,5 promile poskytuje alkohol tester výsledky s přesností +/- 0,06 promile.

ALKOHOL TESTER IDEÁLNÍ PRO OSOBNÍ POUŽITÍ

Přístroj je ideální pro osobní použití. Alkohol tester se snadno používá, je přesný a vyniká vysokou odolností a kompaktními rozměry. To znamená, že si jej můžete vzít kamkoli s sebou.

NAVRŽENO PRO NÁROČNÉ UŽIVATELE

Odolné materiály, špičkové komponenty a plně platinový senzor činí z alkohol testeru AlcoForce Professional 2.0 mimořádně přesný a odolný přístroj. Ideální volba pro velmi náročné uživatele, kteří chtějí skutečně spolehlivý alkohol tester.

Doporučení


Nenechávejte přístroj přes léto v autě, vysokou teplotou by mohlo dojít k poškození elektrochemické jednotky.
Nepoužívejte okamžitě po konzumaci alkoholu. To může způsobit nenapravitelné škody.
Vždy počkejte alespoň 15-20 minut před měřením příjmu po poslední dávce alkoholu.

Balení obsahuje:

  • Přístroj
  • baterii
  • Pouzdro
  • Návod v českém jazyce
  • Záruční list
  • 2 náustky

AFProfessional2
2023-09-15

Parametry

Druh senzoru
elektrochemický
Rozsah a přesnost zobrazovaného měření
0.00 - 3.00 ‰ s přesností 0,01‰
Preciznost měření
+/- 0,06‰ BAC při 0,5‰'
Kalibrace
každých 12 měsíců
Vyměnitelné čidlo
ano - v servisu
Vyžaduje náustek
ano
Napájení
1 x AAA 1,5V alkalická
Doba provozu na 1 sadu baterií
cca 500 měření
Provozní teplota
10° - 30°

Specifické reference

15 other products in the same category