Dräger DrugCheck® 3000

Jednorázový test na drogy Dräger DrugCheck 3000

549,00 Kč
S DPH

Jednorázový tester na drogy. Detekce 5ti skupin návykových látek: kokain, THC/konopí, opiáty, amfetaminy a metamfetaminy. Analýza slin výtěrem z úst. Dräger DrugCheck® 3000 je spolehlivý detektor drog.

Počet
skladem

  • Tester je před odesláním otestován a zkalibrován Tester je před odesláním otestován a zkalibrován
  • 12 měsíců od zakoupení, kalibrace zdarma 12 měsíců od zakoupení, kalibrace zdarma

Dräger DrugCheck® 3000 je kompaktní a rychlý orální tester, který poskytuje spolehlivé výsledky o obsahu drog ve slinách rychlým a hygienickým způsobem. Dräger DrugCheck 3000 se skládá ze dvou složek: absorpčního vzorkovače slin a testovací kazety, ve které je analyzován vzorek.

Zařízení nevyžaduje žádné napájení, takže jej lze použít téměř kdekoli. Zkušební kazeta obsahuje speciální pufrovací tekutinu a okno se dvěma aktivními proužky, na nichž je prezentován výsledek měření. Měření se provádí ve třech krocích: Odběrem vzorku slin (výtěr), protřepáním zkušební kazety a vyčkáním několika okamžiků, a posledním krokem čtení výsledku měření. Vzorkovač je vybaven barevným proužkem, který zmizí, jakmile bylo absorbováno příslušné množství slin pro provedení testu.

Tím se maximalizuje spolehlivost výsledku měření. Jakmile se v okně objeví kontrolní linie označující konec analýzy odebraného vzorku slin, můžete odečíst výsledek testu. Negativní výsledek je označen vodorovnou čarou vedle látky. Když je droga detekována, při jejím označení se neobjeví žádná vodorovná čára.

Návod jak používat Dräger DRUGCHECK 3000

Specifické reference