Jak rozpoznat kvalitní alkohol tester a výhody elektrochemických senzorů

Dnes je bohužel na českém trhu dostupných mnoho alkohol testerů, které mohou být neefektivní a nespolehlivé. Mnoho z nich je založeno na polovodičovém čidle, což bylo v minulosti velmi populární řešení. Tyto testery se staly oblíbené především díky své dostupné ceně v době, kdy trh nenabízel levné alkohol testery s vyspělejšími elektrochemickými senzory.

Proč jsou elektrochemické senzory lepší?

Elektrochemické senzory jsou technologií, kterou využívají policejní složky na celém světě díky jejich preciznosti a spolehlivosti. Přestože byly v minulosti dražší a těžko dostupné pro běžné uživatele, stále více společností dnes nabízí kvalitní a cenově dostupné modely s touto technologií.

Naše společnost se rozhodla reagovat na tento trend a nabízí unikátní program pro všechny, kteří chtějí vyměnit svůj starý polovodičový tester za nový, vybavený elektrochemickým čidlem. A nejen to - nabízíme 20% slevu na nový tester značek AlcoForce a GTX, pokud nám vrátíte váš starý model.

Jak můžete využít naši speciální nabídku?

Pokud máte doma starý alkohol tester s polovodičovým čidlem a chcete investovat do nového, kvalitnějšího zařízení, můžete nám svůj starý tester doručit osobně na naši prodejnu. Pokud vám selhala kalibrace z důvodu poškození čidla, tato nabídka platí také pro tyto případy.

Nechejte se vést kvalitou a bezpečností a využijte naši exkluzivní nabídku. Vaše bezpečí na silnici je pro nás prioritou.


Akce se týká pouze značkových produktů AlcoForce a GTX.