Justin Bieber před randem fouká do… alkohol testeru.

Justin Bieber před randem  fouká do… alkohol testeru.

Justin Bieber před randem fouká do… alkohol testeru.

Časy, kdy byl Justin Bieber zdvořilý sladký chlapec jsou dávno pryč . Alkohol, drogy, prostitutky, boje, potyčky s policií , ilegální závody a nehody tak teď tráví svůj čas , bývalýzloděj“ dospívajících srdcí.

Justin Bieber po jízdě pod vlivem fotografie z policejní stanice , Leden 2014

(foto: Miami Beach Police Department (CC))

Bieber problémy s alkoholem ,bohoužel usedá za volant po požití alkoholu. V lednu 2014 byl Bieber zatčen na Floridě ,pro řízení pod vlivem alkoholu . Během nelegálních závodů ve městě . Ztratil tím tak řidičský průkaz na dobu 6 měsíců.

Američané toho mají už dost, již 270 000 lidí se hlásili k petici za jeho vyhoštění ze Spojených států. Bieber, je kanadským občanem, má dočasné povolení k pobytu v USA za "zvláštní zásluhy" ...

Protože selhala prevence celebrit s americkou policií. Rozhodla se vzít věci do vlastních rukou matka Seleny Gomezové (25), Selena se kterou randí . Matka Seleny, která je filmouvou režisérkou, nastavila svému budoucímu zeťovi jasnou podmínku . Pokaždé, když se Bieber setká s její dcerou, musí Justin fouknout do alkohol testeru. Všechno proto, že má údajně vést její dceru k závislosti na alkoholu.Doufáme, že se Justin stará o dívku dobře a před každým rande, bude odvážně dýchat do alkohol testeru.

zdroj :

https://revue.idnes.cz/justin-bieber-se-na-zaznamu-policie-podrobuje-testu-na-alkohol-p7g-/lidicky.aspx?c=A140227_101903_lidicky_nh

https://revue.idnes.cz/justin-bieber-policie-0ud-/lidicky.aspx?c=A140123_140540_lidicky_zar

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: